Intézményi étkeztetési információk

  • by

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

Az intézményi étkezés igénylése minden esetben az Izsáki Polgármesteri Hivatal Pénztárában személyesen történik! Az étkezés igénybevételéhez szükséges nyilatkozatok személyesen az ügyintézőnél átvehetőek, vagy a gyorsabb ügyintézés érdekében előre letölthetőek és kitölthetőek.

Az étkezést a “Nyilatkozat az étkezés igénybevételéhez” nyomtatvány kitöltésével tudja igényelni.

1 – Bölcsődei / óvodai nyilatkozat az étkezés igénybevételéhez

2 – Nyilatkozat a kedvezményes bölcsődei / óvodai étkezésről

3 – Nyilatkozat jövedelemről (a kedvezményes étkezés igénybevételének f) pontjához)

4 – Tájékoztató a nyilatkozatok kitöltéséhez

1 – Iskolai nyilatkozat az étkezés igénybevételéhez

2 – Nyilatkozat a kedvezményes iskolai étkezésről

3 – Nyilatkozat – adatváltozás

4 – Lemondó nyilatkozat

5 – Tájékoztató az iskolai étkeztetésről

Amennyiben a gyermek kedvezményes  étkezésre jogosult, úgy az iskolai étkeztetés esetén csatolni szükséges a “Nyilatkozat a kedvezményes iskolai étkezésről” dokumentumot.

Bölcsődei / óvodai kedvezményes étkeztetés esetén csak a “Nyilatkozat a kedvezményes bölcsődei / óvodai étkezésről” dokumentumot kell kitölteni.

A jogosultságot igazoló irat(ok) másolatát minden esetben kérjük hozza magával.

Iskolai étkezés esetében a tanév során történő módosítás/adatváltozás bejelentését a “Nyilatkozat – adatváltozás” nyomtatvány kitöltésével intézheti, az étkezés végleges lemondásához, kiiratkozáshoz minden esetben lemondó nyilatkozat szükséges.

 Az iskolai étkeztetésről, a benyújtandó iratokról részletesebben a tájékoztatóban olvashat.